неділя, 1 квітня 2018 р.

Антибіотики, інгаляції, фізіопроцедури, профілактика...

   Профілактика бронхіту

   Профілактика захворювання досить проста. Слід уникати простудних захворювань, не допускати їх розвитку і не переносити їх «на ногах», якщо в результаті захворів. Відмова від куріння знизить ризик появи хронічного бронхіту.

   Бронхіт часто вражає людей зі зниженим імунітетом. Щоб не допустити цього, слід займатися спортом, дотримуватися збалансованого раціону і споживати достатньо вітамінів і корисних речовин, особливо в холодну пору року.

   Варто пам'ятати, що контакт з токсичними речовинами і алергенами теж сприяє розвитку бронхіту. Якщо робота пов'язана зі шкідливим виробництвом, слід повністю виконувати норми і техніки безпеки, не нехтувати спеціальної уніформою та масками, що захищають дихальні шляхи.

Бронхіт у дітей

   Бронхіт у дітей

   У дітей бронхіт найчастіше є ускладненням ГРВІ чи грипу восени або навесні, коли вологість підвищена і температура повітря нестабільна.

   Ознаки захворювання у дітей схожі на симптоми дорослих, проте чим молодша дитина, тим сильніше їх прояви, і тим швидше розвивається хвороба.

Лікування бронхіту...

   Початок захворювання розпізнається відразу ж по появі сухого кашлю з нападами, без відділення з рота мокрот. Спостерігається підвищення температури тіла, яка залежить, насамперед, від збудника (природно, найвища температура спостерігається при вірусній інфекції, менш висока – при грибковій або бактеріальній інфекції), а також від імунної системи та її реактивності. Токсичні, астматичні і алергічні бронхіти супроводжуються без температури, симптоми їх виражаються в звичайному кашлі і протікають практично без гострих симптомів, як при звичайній застуді.

Бронхіт

   Є захворювання, через які за статистикою люди найчастіше звертаються за допомогою до лікаря. Одне з таких захворювань - бронхіт.

   Бронхіт: що це?

   Це - запальний процес в бронхах, при якому вражається слизова оболонка легенів. Найчастіше воно викликається тими ж вірусами, що і ГРЗ, але можливі й інші причини хвороби. Виділяють два основних види бронхіту - гострий і хронічний. Вони розрізняються по причині появи, перебігу хвороби і відповідно вибору лікування.

   Як правило, захворювання протікає без особливих ускладнень, одужання настає швидко. Однак якщо не почати вчасно лікувати гостру форму, є ймовірність, що вона перейде в хронічну, небезпечну для літніх людей. У них вона може привести до легенево-серцевої недостатності і летального наслідку.